Forhandlere: Hordaland

Firmanavn Adresse Postnr. /-sted Telefon Web  
Algrøy Elektro ASTellnes Næringspark5357 FJELL56336240http://www.algroyelektro.no/
As Korsvold ElektroinstallasjonGotevollen 75260 INDRE ARNA55240544http://www.korsvold-elektro.no/
B Mikkelsen ASSmelteverkstomta5750 ODDA53650000
BEKASBoks 94, Kokstad5863 BERGEN55109898
Bergen Elektrokompetanse ASPostboks 945863 BERGEN55109898http://www.bekas.no/
Bergen Elteknikk ASTotlandsvegen 25224 NESTTUN40005740http://www.beltek.no/
Bravida Norge ASDamsgårdveien 1315160 LAKSEVÅG56114000http://www.bravida.no/
Caverion Norge AS Avd BergenKanalveien 1055068 BERGEN55165700http://www.caverion.no/
Dalseide ElektroBekkjarviksundet 15397 BEKKJARVIK56181200http://www.dalseideelektro.no/
Daniel Hole Voss RadioteknikkBlomvegen 85700 VOSS98871192http://www.vossradioteknikk.no/index.html
Data Elektriske ASStoretveitveien 205067 BERGEN55361430http://www.deas.no
Data Elektriske ASStoretveitveien 205067 BERGEN55361430http://www.deas.no
Eidfjord Elektro ASEvjevegen 115783 EIDFJORD94671664
Electro Automation Austevoll ASKolbeinsvik 1165394 KOLBEINSVIK56181900
Elektrotec Elesco BergenStorebotn Næringspark 655300 KLEPPESTØ56152900http://www.elektrotec.no/
Engevik ByggsenterHatlandsmyro 85412 STORD92227511
Ernst Eismann Eftf ASJordalsveien 425105 EIDSVÅG I ÅSANE55333730http://www.eismann.no/
Fedøy Elektro Service ASBjødnaneset5396 VESTRE VINNESVÅG90554976http://www.fedoy.no/
Fonna Elektro ASGamle Moen5763 SKARE93232637
Frøland & Noss Elektro ASFabrikkgaten 125059 BERGEN55206420http://www.fnelektro.no/default.aspx
Frøvik Elektro ASTittelsnesvegen 5445550 SVEIO53740000http://www.frovikelektro.no/
Funtek ASLigrendsvegen 265593 SKÅNEVIK95058692
Grov Elektro ASPostboks 1165401 STORD53403080http://www.grovelektro.no/
H2 Elektro AS Omvikdalsvegen. 1545464 DIMMELSVIK47488906
Halsnøy Trelast ASNordrevågsv. 65454 SÆBØVIK53473010
Hansen Industri Elektro ASPostboks 535293 LONEVÅG97018746http://www.hie.no/index.html
Helland Elektro & VVS ASEikelandsheiane5640 EIKELANDSOSEN56580620
Helland Elektro AS avd OstereidetPostboks 145991 OSTEREIDET92860534http://www.helland-elektro.no/
Helland Elektro AS LindåsLindås Senter5955 LINDÅS56342430http://www.helland-elektro.no/index.htm
Horvei Elektro ASPostboks 6085703 VOSS56530050http://www.horvei-elektro.no/
Ing. A. Sletten's Eftf. ASPostboks 144 Nesttun5852 BERGEN55119960
Inst. Håkon Olsen ASPostboks 2445322 KLEPPESTØ56151400http://www.hakon-olsen.no/
Knut Knutsen ASSkuteviksbodene 105035 BERGEN55314042http://www.knut-knutsen.no/
Kvam ElektroHardangerfjordvegen 6425610 ØYSTESE56550000http://www.kvamelektro.no/
Kvassheim Elektro ASHagerupsvei 995067 BERGEN55982080http://www.kvassheim-elektro.no/
Kvinnherad Elektro ASPostboks 235486 ROSENDAL90955511
Laksevåg Jernvare A/SKringsjåveien 835163 LAKSEVÅG99025345
Magnus M. Thunestvedt ASPostboks 164 Indre Arna5888 BERGEN55391900http://www.thunestvedt.no/
Maritim Elektro asPostboks 45632 OMASTRAND56550571
Meland Elektro ASMjåtveitflaten 455918 FREKHAUG56178700http://melandelektro.no/
Modalen Elektro ASHagastykket Industribygg5729 MODALEN95742451
Moster Elektro ASMostravegen 5595440 MOSTERHAMN48844885http://www.mosterelektro.no/
Mølster Installasjon ASPostboks 2645702 VOSS56529600http://www.molster.no/index.html
Nordhordland Elektro ASLindåsvegen 1535914 ISDALSTØ98286591http://www.nordhordland-elektro.no/wp/
Norheimsund Elektro ASPostboks 1905602 NORHEIMSUND56553660
NVS Elektro ASPostboks 11 Kokstad5863 BERGEN55985450
Risnes Elektro ASIdrettsvegen 95936 MANGER56349620http://www.risneselektro.no/
Service Elektrikeren ASSpelhaugen 185147 FYLLINGSDALEN55155405
Sjøvold Elektro ASPostboks 335346 ÅGOTNES56334401
Skutle El Installasjon ASMønshaugane 305709 VOSS90017336
Sperrevik Elektro ASSøvikvegen 405215 LYSEKLOSTER91611818
Star ElektroSlettebakksveien 845093 BERGEN98224554http://www.star-elektro.no/
Sæterdal Elektro ASBotnavegen 145725 VAKSDAL56594300http://www.selektro.no/
Tiko ASHeglandsveien 215680 TYSNES40224591
Torsvik Elektriske ASTorsteinsvik5337 RONG32889300http://www.torsvik.no/default.asp?k=2
TWA Elektro ASFabrikkgaten 55059 BERGEN55598890
Vangen Elektriske ASBrynaskogen 25700 VOSS56523661http://www.vangen-elektriske.no/
Vebenstad Elektro ASEitrheimsneset 85750 ODDA53644010http://www.vebenstad.no/
Voss RadioteknikkBlomvegen 85700 VOSS
YIT Avd. StrusshamnPostboks 125302 STRUSSHAMN56143177http://www.caverion.no/kontakt-oss
Ølve Elektro & VVS ASØlvesvegen 5065637 ØLVE53489101
Øygarden Elektriske ASSkjergardsvegen 13765363 ÅGOTNES47464623http://www.oygarden-elektriske.no/
Øystese Elektriske ASHardangerfjordveien 5715610 ØYSTESE90686633
         

 

Meld deg på vårt nyhetsbrev

Sikker betaling

Velger du å kjøpe varer gjennom vår nettbutikk kan du være trygg på at dine betalingsopplysninger er alltid beskyttet med krypteringsteknologi.

Rask, fleksibel levering

Vi tilbyr alle postens leverings- alternativer samt henting i butikk.

Support og kjøpshjelp

Med over 20 års erfaring med varmestyring har våre dyktige medarbeidere nødvendig kunnskap til å hjelpe deg med det du lurer på.