Forhandlere: Buskerud

Firmanavn Adresse Postnr. /-sted Telefon Web  
Aasberg Alarm ASMjeltemyrvegen 23588 DAGALI95792215http://www.aasbergalarm.no/
AG Elektro (Arnstein og Geir Elektro AS)Uvdal Sentrumsbygg3632 UVDAL32743366http://www.ag-elektro.no/Velkommen.html
ALTI-EL ASSkrimveien 103615 KONGSBERG97558765
Andreassen Elektro ASHotvetveien 1423023 DRAMMEN32847480http://www.andreassenelektro.no/index.php
Arne Slotte ElektrotavlerGrønhovd3358 NEDRE EGGEDAL91328571
AS Mjøndalen InstallasjonStasjonsgata 103050 MJØNDALEN32876796
Askel Installasjon ASPostboks 12823503 HØNEFOSS32111870http://www.askel.no/73180
Askestad-Aas Elektro ASPb 873431 SPIKKESTAD31290799http://Askestad-aas.no
Av & på Elektro ASGamle Ådalsvei 663525 HALLINGBY95079559
Backmann Electric ASPostboks 35673007 DRAMMEN90047939http://www.backmann.no/
Brødrene Helgesens EftfPostboks 31383511 HØNEFOSS32140140http://www.brodrenehelgesen.no/forside
Dyrhovd Elektro ASNedre Nedmarken 53370 VIKERSUND32782260
Eht Elektro Og Håndverkstjenester ASØvre-3570 ÅL91327888
Eiklid Elektro ASTølleivstigen 93550 GOL92492798
El Installatør Vidar NilsenStorsandveien 373475 SÆTRE32791041
EL-DA INSTALLASJON ASDyrmyrgata 423611 KONGSBERG99283722http://www.elda.no/
Elektriker Øst ASBergås Terrasse 653057 SOLBERGELVA90054965http://www.elektrikerost.no/
Elektriker1 ASGeithusberga3360 GEITHUS98211983
Elektriker'n KongsbergDyrmyrgata 233611 KONGSBERG32724460http://www.e-k.no/
Elektrikerservice Hallingdal ASEnden 13550 GOL99400963http://www.elektrikerservice.com/
Elektrisk Produktion ASPostboks 79 Bragernes3001 DRAMMEN32266200http://www.elprod.no/
Elektro 12:24 ASStølsvegen 303580 GEILO32095450http://www.elektro1224.no/
Elektro Team HemsedalHemsedalsvegen 28813560 HEMSEDAL41537800http://www.hemsedal.com/no/A/Hemsedal-Elektro/
Elektro-Installasjon Drammen ASElektroveien 93300 HOKKSUND90939790
Elektroservice Hallingdal AS Avd. GolHusøynvegen 93550 GOL32079950http://www.ehi.no/
Elektroservice Hallingdal Installasjon ASSundrevegen 192 A3570 ÅL32086170http://www.ehi.no/
Elektroservice Hallingdal Installasjon AS Avd. GeiloStølsvegen 423580 GEILO32095960http://www.ehi.no/
ElektroTjenester ASTuverudveien 1A3426 GULLAUG32829400
EL-TOTAL ASKollerudveien 633031 DRAMMEN95167000http://www.el-total.no
Espegard Elektro ASSirevegen 583579 TORPO21389869http://www.espegard-elektro.no
Forenede Montører ASPostboks 1783603 KONGSBERG32771818http://www.fmkongsberg.no/
Gjerberg Elektro ASRoseveien 233300 HOKKSUND
Gol Installasjon ASSentrumsvegen 1323550 GOL32073600
Hadding Elektro ASJordeshagen 43540 NESBYEN97517099http:///www.haddingelektro.no/
Hagen Elektro ASVats3570 ÅL I HALLINGDAL32084616http://www.hagen-elektro.no/
Hegna Installasjon ASStertebakke 13612 KONGSBERG92200701
Hegna Installasjon ASStertebakke 13612 KONGSBERG92200701http://www.hegnainstallasjon.no/
Hemsedal Elektro ASTrøym3560 HEMSEDAL31408899http://www.hemsedal-elektro.no/
Hol Elektro ASÅlmannvegen 123576 HOL91776400
HTR Elektro ASBygdeveien 313588 DAGALI32089865http://www.htr-elektro.no/
Hurum ElektroPostboks 1133481 TOFTE90521902http://www.hurumel.no/
Hurum Energiverk ASØvre Skoledalen 123482 TOFTE32792020http://www.hurumenergi.no/
Hønefoss Elektro ASTanbergsvingen 313511 HØNEFOSS91555302
Ing. Torstein Vidvei 3359 EGGEDAL95758191http://www.vidvei.no/
Ingeniør Ivar Pettersen ASPostboks 166 Bragernes3001 DRAMMEN32212121http://www.pettersen.no/index.php
Installatør Olav Jordet 3579 TORPO41445300
Jellum Installasjon Chris Jellum 3359 EGGEDAL41444566
Krøderen Elektro ASKrøderen3535 KRØDEREN32141750http://www.eke.no/
Krøderen Elektro AS SigdalSigdal3350 PRESTFOSS32150730
Krøderen Elektro AS ÅmotPostboks 2043341 ÅMOT32150720http://www.eke.no/
Langeland Elektro ASPostboks 1393471 SLEMMESTAD31290605http://www.langelandelektro.no/
Lars Arne Markegård El.Inst.Svø3560 HEMSEDAL32060303
Markegård ElektriskGranvegen 33560 HEMSEDAL90932333
Mjøndalen Installasjon ASPostboks 1143051 MJØNDALEN32876796
Numedal Installasjon ASSentrum 323630 RØDBERG32741490http://www.numedal-installasjon.no/
Oddvar Thoen ASSørflatveien 563516 HØNEFOSS32131527http://www.oddvarthoen.no/
RM Elektro ASHelgeplassvegen 223570 ÅL91102001
Romec Elektro AS 3359 EGGEDAL32713894http://www.romec-elektro.no/kontakt.html
Service Elektrikeren ASVilla Sundvollen3531 KROKKLEIVA32159988
Sigdal Elektro ASStrandgata 25A3340 ÅMOT94019439http://www.sigdalelektro.no/
Sikkerhetsbutikken Net DAHagatjernveien 1373050 MJØNDALEN81530232http://www.sikkerhetsbutikken.net/
Skarnes Elektro AS Avd. HOKKSUNDElektroveien 83300 HOKKSUND32755990
Skogheim Smart ElektroKringlemyr 403580 GEILO90834184
Strøm Service ASEnden 73550 GOL32077666http://www.stromservice.no/
Svendby Elektriske ASPostboks 1733371 VIKERSUND32781400http://www.svendbyelektriske.no/
Søbstad Elektroengineering ASStasjonsvegen 153540 NESBYEN32072270
Tavlebyggern ASVangsveien 3b3440 RØYKEN40407424
Torleif HåviBønsnesveien 753530 RØYSE90150902
Ustaoset Eiendom ASPostboks 33531 KROKKLEIVA
Uvdal El-Service ASKirketeig Håndtverksenter3632 UVDAL32743318
Vaak ASSundrevegen 1723570 ÅL91820897http://www.vaak.no/
VAKT-24 ASv/Eggedal Servicesenter3358 NEDRE EGGEDAL99461339
YIT Avd. DrammenPostboks 9003002 DRAMMEN96500005http://www.caverion.no/kontakt-oss
YIT Avd. HønefossPostboks 12053503 HØNEFOSS32129990http://www.caverion.no/
Ål Installasjon ASSundrevegen 1723570 ÅL I HALLINGDAL32081999
         

 

Meld deg på vårt nyhetsbrev

Sikker betaling

Velger du å kjøpe varer gjennom vår nettbutikk kan du være trygg på at dine betalingsopplysninger er alltid beskyttet med krypteringsteknologi.

Rask, fleksibel levering

Vi tilbyr alle postens leverings- alternativer samt henting i butikk.

Support og kjøpshjelp

Med over 20 års erfaring med varmestyring har våre dyktige medarbeidere nødvendig kunnskap til å hjelpe deg med det du lurer på.